Kontakt – kancelaria notarialna Tychy ul. Budowlanych

 

Notariusz Michał Smolski

ADRES:
ul. Budowlanych 35
43-100 Tychy

TELEFON:
+48 (32) 227 82 65
+48 502 45 31 31

EMAIL:
kancelaria@smolski-notariusz.pl

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 15:00
Sobota po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty

Jak dojechać

Kancelaria Notarialna, prowadzona przez Michała Smolskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy stronom bezpłatnych porad i wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, również online. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych codziennych obowiązków. Zabezpieczenie interesów Klienta to podstawa naszej działalności.

 

Samochodem:
Proponujemy parking przy ul. Barona przy Balbina Centrum lub na Placu Baczyńskiego.

Autobusem i trolejbusem:
Większość linii autobusowych i wszystkie trolejbusowe zatrzymują się na przystankach przy skrzyżowaniu ulic Begonii i Budowlanych, przy którym mieści się nasza siedziba. Nazwa przystanku to Tychy Hotelowiec. Bliższe informacje: http://www.metropoliaztm.pl

Pociągiem:
Dojazd do stacji Tychy Zachodnie lub do stacji Tychy, przy której znajduje się pętla autobusowa i trolejbusowa. Ze stacji Tychy Zachodnie dojście pieszo — około 10 minut. Na stacji zatrzymują się pociągi relacji Katowice — Tychy Lodowisko. Ze stacji Tychy dojazd autobusem lub trolejbusem do przystanku Hotelowiec (czwarty przystanek od dworca PKP). Na stacji zatrzymują się pociągi relacji Katowice — Bielsko-Biała oraz m.in. pociąg Intercity relacji Warszawa — Bielsko-Biała.