Kontakt – kancelaria notarialna Tychy ul. Budowlanych

 

Notariusz Michał Smolski

ADRES:
ul. Budowlanych 35
43-100 Tychy

TELEFON:
+48 (32)227-82-65
+48 502-45-31-31

EMAIL:
kancelaria@smolski-notariusz.pl

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek : 9:00 - 15:00
Sobota po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Jak dojechać

Kancelaria Notarialna, prowadzona przez Michała Smolskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy stronom bezpłatnych porad i wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, również online. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych codziennych obowiązków. Zabezpieczenie interesów Klienta to podstawa naszej działalności.

 

Samochodem:
Proponujemy parking przy ul. Barona przy Balbina Centrum lub na Placu Baczyńskiego.

Autobusem i trolejbusem:
Większość linii autobusowych i wszystkie trolejbusowe zatrzymują się na przystankach przy skrzyżowaniu ulic Begonii i Budowlanych, przy którym mieści się nasza siedziba. Nazwa przystanku to Tychy Hotelowiec. Bliższe informacje: http://www.metropoliaztm.pl

Pociągiem:
Dojazd do stacji Tychy Zachodnie lub do stacji Tychy, przy której znajduje się pętla autobusowa i trolejbusowa. Ze stacji Tychy Zachodnie dojście pieszo — około 10 minut. Na stacji zatrzymują się pociągi relacji Katowice — Tychy Lodowisko. Ze stacji Tychy dojazd autobusem lub trolejbusem do przystanku Hotelowiec (czwarty przystanek od dworca PKP). Na stacji zatrzymują się pociągi relacji Katowice — Bielsko-Biała oraz m.in. pociąg Intercity relacji Warszawa — Bielsko-Biała.